Drużyny

ASD Albatros Trento Albatros

17

Pierwszy: Agetle Dorothea

Drugi: Sevegnani Rosario

Trzeci: Maurizio Cagol

Czwarty: Sergio Deflorian (skip)

Rezerwowy: Baldessari Paolo

Niedziela 10:30 KKC Krakofsky  16 : 2  ASD Albatros Trento Albatros

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Krakofsky X 4 1 1 2 0 5 0 3 X 16
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 0 1 0 1 0 X 2

Sobota 11:00 KKC First Aid  10 : 3  ASD Albatros Trento Albatros

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 1 1 1 2 0 3 0 2 X 10
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3

Piątek 19:00 ASD Albatros Trento Albatros  14 : 4  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ASD Albatros Trento Albatros X 1 4 3 2 0 3 1 0 X 14
KKC Smog B 0 0 0 0 2 0 0 2 X 4

Piątek 13:00 ASD Albatros Trento Albatros  3 : 7  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 1 0 1 1 0 X 3
POS Monkey Man X 1 1 1 0 2 0 0 2 X 7

AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija

1

Pierwszy: Mirosław Cholewa

Drugi: Jakub Hawryszków

Trzeci: Piotr Kaźmierczak

Czwarty: Andrzej Augustyniak (skip)

Niedziela 13:45 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  9 : 2  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 1 0 3 1 0 4 0 X X 9
POS Monkey Man 0 1 0 0 1 0 0 X X 2

Sobota 17:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  10 : 3  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 2 2 0 3 0 1 0 2 X 10
KS Warszowice Old Curlers 0 0 1 0 1 0 1 0 X 3

Sobota 11:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  7 : 2  KKC Byle Do Domu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 1 0 1 0 3 1 0 1 0 7
KKC Byle Do Domu 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2

Piątek 16:30 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  11 : 4  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 2 1 2 0 3 1 2 0 X 11
KKC Krakofsky 0 0 0 2 0 0 0 2 X 4

Piątek 10:30 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  30 : 0  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 3 1 3 4 6 2 7 4 X 30
KKC PolCa 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

BKC Bielczatki

16

Pierwszy: Victoria Sitkiewicz

Drugi: Karolina Skurnica

Trzeci: Weronika Turowska

Czwarty: Julia Dyderska (skip)

Rezerwowy: Martyna Szymanowska

Niedziela 10:30 BKC Bielczatki  17 : 1  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Bielczatki X 2 0 2 4 2 2 3 2 X 17
KKC PolCa 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1

Sobota 17:00 BKC The Gentlemen  11 : 4  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 4 2 2 1 0 0 1 1 X 11
BKC Bielczatki 0 0 0 0 4 0 0 0 X 4

Sobota 8:00 ISRS "Culani" Culani  5 : 3  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani X 1 1 0 0 1 1 1 0 X 5
BKC Bielczatki 0 0 1 1 0 0 0 1 X 3

Piątek 8:00 KKC Byle Do Domu  11 : 1  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Byle Do Domu X 1 3 1 3 0 1 1 1 X 11
BKC Bielczatki 0 0 0 0 1 0 0 0 X 1

BKC The Gentlemen

8

Pierwszy: Michal Zakrzewski

Drugi: Janusz Sukiennik

Trzeci: Adrian Pokusinski

Czwarty: Krystian Pokusinski (skip)

Niedziela 13:45 KKC Mistral  11 : 4  BKC The Gentlemen

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 3 2 1 2 2 0 1 0 X 11
BKC The Gentlemen 0 0 0 0 0 1 0 3 X 4

Niedziela 8:00 BKC The Gentlemen  11 : 7  ISRS "Culani" Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 0 0 0 5 3 1 0 2 X 11
ISRS "Culani" Culani 1 3 1 0 0 0 2 0 X 7

Sobota 17:00 BKC The Gentlemen  11 : 4  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 4 2 2 1 0 0 1 1 X 11
BKC Bielczatki 0 0 0 0 4 0 0 0 X 4

Piątek 19:00 KKC Vector  6 : 6  BKC The Gentlemen

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 0 0 2 0 0 0 2 2 X 6
BKC The Gentlemen 0 2 0 2 1 1 0 0 X 6

Piątek 10:30 BKC The Gentlemen  5 : 9  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 2 0 0 0 1 1 0 1 X 5
KS Warszowice Old Curlers 0 3 1 2 0 0 3 0 X 9

CCC StoneDragons

4

Pierwszy: Damian Der

Drugi: Paweł Prajsnar

Trzeci: Rafał Czarnecki

Czwarty: Arkadiusz Polak (skip)

Rezerwowy: Jeszcze nie wiemy

Niedziela 13:45 KS Warszowice Old Curlers  2 : 9  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KS Warszowice Old Curlers X 0 0 0 1 0 0 1 X X 2
CCC StoneDragons 4 1 1 0 2 1 0 X X 9

Niedziela 8:00 Media Curling Club Bez Endu  5 : 5  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu X 1 0 0 1 2 1 0 0 X 5
CCC StoneDragons 0 2 1 0 0 0 1 1 X 5

Sobota 13:30 KKC 4Fun Team  6 : 8  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 1 0 2 0 0 0 1 2 X 6
CCC StoneDragons 0 1 0 2 3 2 0 0 X 8

Piątek 19:00 CCC StoneDragons  9 : 8  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CCC StoneDragons X 0 0 3 1 0 1 2 2 X 9
KKC Trzy Kropki 3 2 0 0 3 0 0 0 X 8

Piątek 10:30 CCC StoneDragons  6 : 7  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CCC StoneDragons 1 0 0 2 1 0 1 1 X 6
ŚKC Katowice X 0 0 4 0 0 3 0 0 X 7

ISRS "Culani" Culani

15

Pierwszy: Piotr Stasiuk

Drugi: Agnieszka Kachel

Trzeci: Jarosław Gosz

Czwarty: Maciej Karaś (skip)

Niedziela 8:00 BKC The Gentlemen  11 : 7  ISRS "Culani" Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 0 0 0 5 3 1 0 2 X 11
ISRS "Culani" Culani 1 3 1 0 0 0 2 0 X 7

Sobota 13:30 ISRS "Culani" Culani  5 : 5  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani X 0 0 3 0 0 1 1 0 X 5
ŚKC Katowice 0 0 0 2 1 0 0 2 X 5

Sobota 8:00 ISRS "Culani" Culani  5 : 3  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani X 1 1 0 0 1 1 1 0 X 5
BKC Bielczatki 0 0 1 1 0 0 0 1 X 3

Piątek 13:00 ISRS "Culani" Culani  5 : 13  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani 0 0 0 0 0 4 0 1 X 5
POS Łódź FAZI X 2 1 2 4 3 0 1 0 X 13

KKC 4Fun Team

11

Pierwszy: Marlena Nowaczyk

Drugi: Łukasz Wilczek

Trzeci: Bartłomiej Schmidt (skip)

Czwarty: Marcin Marek

Niedziela 10:30 KKC 4Fun Team  13 : 2  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 3 2 1 0 1 0 5 1 X 13
KKC Smog B 0 0 0 1 0 1 0 0 X 2

Sobota 13:30 KKC 4Fun Team  6 : 8  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 1 0 2 0 0 0 1 2 X 6
CCC StoneDragons 0 1 0 2 3 2 0 0 X 8

Sobota 8:00 KKC 4Fun Team  16 : 2  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 3 1 3 0 0 4 3 2 X 16
KKC PolCa 0 0 0 1 1 0 0 0 X 2

Piątek 13:00 KKC 4Fun Team  3 : 14  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team 0 0 0 0 1 0 0 2 X 3
KKC Krakofsky X 2 4 1 3 0 2 2 0 X 14

KKC Byle Do Domu

12

Pierwszy: Magdalena Kawecka

Drugi: Monika Rodak

Trzeci: Anna Fejklowicz

Czwarty: Katarzyna Staszczak (skip)

Sobota 17:00 POS Monkey Man  11 : 4  KKC Byle Do Domu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Monkey Man X 2 3 0 2 0 1 3 0 X 11
KKC Byle Do Domu 0 0 1 0 1 0 0 2 X 4

Sobota 11:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  7 : 2  KKC Byle Do Domu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 1 0 1 0 3 1 0 1 0 7
KKC Byle Do Domu 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2

Piątek 16:30 KKC Byle Do Domu  12 : 3  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Byle Do Domu X 1 1 1 0 2 2 0 5 X 12
POS Łódź FAZI 0 0 0 2 0 0 1 0 X 3

Piątek 8:00 KKC Byle Do Domu  11 : 1  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Byle Do Domu X 1 3 1 3 0 1 1 1 X 11
BKC Bielczatki 0 0 0 0 1 0 0 0 X 1

KKC First Aid

10

Pierwszy: Agata Jędrzejczyk

Drugi: Justyna Wojtas

Trzeci: Aleksandra Bigisińska

Czwarty: Karolina Startek (skip)

Niedziela 8:00 KKC First Aid  5 : 6  KKC Mistral

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 0 1 0 3 0 1 0 0 X 5
KKC Mistral 0 0 2 0 1 0 1 2 X 6

Sobota 11:00 KKC First Aid  10 : 3  ASD Albatros Trento Albatros

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 1 1 1 2 0 3 0 2 X 10
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3

Piątek 16:30 KKC First Aid  3 : 4  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 0 0 1 0 1 1 0 0 X 3
POS Monkey Man 1 0 0 1 0 0 1 1 X 4

Piątek 8:00 KKC First Aid  13 : 5  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid 3 5 0 2 0 1 0 2 X 13
KKC Smog B X 0 0 2 0 2 0 1 0 X 5

KKC Krakofsky

9

Pierwszy: Sebastian Chojnacki

Drugi: Arkadiusz Solecki

Trzeci: Krzysztof Kawecki (skip)

Czwarty: Karol Nowakowski

Niedziela 10:30 KKC Krakofsky  16 : 2  ASD Albatros Trento Albatros

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Krakofsky X 4 1 1 2 0 5 0 3 X 16
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 0 1 0 1 0 X 2

Sobota 11:00 POS Monkey Man  5 : 3  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Monkey Man X 0 1 1 2 1 0 0 0 X 5
KKC Krakofsky 1 0 0 0 0 1 1 0 X 3

Piątek 16:30 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  11 : 4  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 2 1 2 0 3 1 2 0 X 11
KKC Krakofsky 0 0 0 2 0 0 0 2 X 4

Piątek 13:00 KKC 4Fun Team  3 : 14  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team 0 0 0 0 1 0 0 2 X 3
KKC Krakofsky X 2 4 1 3 0 2 2 0 X 14

KKC Mistral

2

Pierwszy: Świątkowski

Drugi: Stachnik

Trzeci: Pryczkat

Czwarty: Chudziński (skip)

Rezerwowy: Ryba

Niedziela 13:45 KKC Mistral  11 : 4  BKC The Gentlemen

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 3 2 1 2 2 0 1 0 X 11
BKC The Gentlemen 0 0 0 0 0 1 0 3 X 4

Niedziela 8:00 KKC First Aid  5 : 6  KKC Mistral

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 0 1 0 3 0 1 0 0 X 5
KKC Mistral 0 0 2 0 1 0 1 2 X 6

Sobota 11:00 KKC Mistral  2 : 8  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 0 0 0 1 0 0 1 0 X 2
KS Warszowice Old Curlers 1 1 0 0 3 1 0 2 X 8

Piątek 19:00 KKC Mistral  15 : 2  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 3 2 0 3 3 1 2 1 X 15
ŚKC Katowice 0 0 2 0 0 0 0 0 X 2

Piątek 10:30 KKC Mistral  8 : 5  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 0 1 0 1 1 0 2 3 X 8
KKC Vector 1 0 2 0 0 2 0 0 X 5

KKC PolCa

20

Pierwszy: Elżbieta Marczyk

Drugi: Jolanta Lisowska-Leje

Trzeci: Paul Neuwelt

Czwarty: Grzegorz Konieczny (skip)

Niedziela 10:30 BKC Bielczatki  17 : 1  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Bielczatki X 2 0 2 4 2 2 3 2 X 17
KKC PolCa 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1

Sobota 17:00 KKC Smog B  16 : 3  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 2 2 3 0 2 5 0 2 X 16
KKC PolCa 0 0 0 2 0 0 1 0 X 3

Sobota 8:00 KKC 4Fun Team  16 : 2  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 3 1 3 0 0 4 3 2 X 16
KKC PolCa 0 0 0 1 1 0 0 0 X 2

Piątek 10:30 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  30 : 0  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 3 1 3 4 6 2 7 4 X 30
KKC PolCa 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

KKC Smog B

18

Pierwszy: Krzysztof Maciak

Drugi: Ewa Głazek (skip)

Trzeci: ????

Czwarty: Miłosz Tatara

Rezerwowy: Michał Buczek/Jacek Zaleski

Niedziela 10:30 KKC 4Fun Team  13 : 2  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 3 2 1 0 1 0 5 1 X 13
KKC Smog B 0 0 0 1 0 1 0 0 X 2

Sobota 17:00 KKC Smog B  16 : 3  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 2 2 3 0 2 5 0 2 X 16
KKC PolCa 0 0 0 2 0 0 1 0 X 3

Piątek 19:00 ASD Albatros Trento Albatros  14 : 4  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ASD Albatros Trento Albatros X 1 4 3 2 0 3 1 0 X 14
KKC Smog B 0 0 0 0 2 0 0 2 X 4

Piątek 8:00 KKC First Aid  13 : 5  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid 3 5 0 2 0 1 0 2 X 13
KKC Smog B X 0 0 2 0 2 0 1 0 X 5

KKC Trzy Kropki

19

Pierwszy: Daria Rejdych

Drugi: Iza Macina

Trzeci: Ola Bylina

Czwarty: Tomasz Rejdych (skip)

Rezerwowy: Urszula Biernacka, Paweł Biernacki

Niedziela 10:30 POS Łódź FAZI  6 : 4  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 2 0 1 1 0 0 1 1 X 6
KKC Trzy Kropki 0 1 0 0 2 1 0 0 X 4

Sobota 13:30 KKC Vector  8 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 0 0 2 1 1 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 3 2 2 0 0 0 0 X 7

Piątek 19:00 CCC StoneDragons  9 : 8  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CCC StoneDragons X 0 0 3 1 0 1 2 2 X 9
KKC Trzy Kropki 3 2 0 0 3 0 0 0 X 8

Piątek 13:00 Media Curling Club Bez Endu  10 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu 4 1 2 0 0 1 2 0 X 10
KKC Trzy Kropki X 0 0 0 2 2 0 0 3 X 7

KKC Vector

14

Pierwszy: Michał Różycki

Drugi: Adam Obuchowicz

Trzeci: Michał Gieleciak

Czwarty: Krzysztof Subik (skip)

Rezerwowy: Piotr Mikoda

Niedziela 8:00 KKC Vector  6 : 9  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 2 0 0 0 0 3 1 0 X 6
ŚKC Katowice 0 2 1 1 2 0 0 3 X 9

Sobota 13:30 KKC Vector  8 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 0 0 2 1 1 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 3 2 2 0 0 0 0 X 7

Piątek 19:00 KKC Vector  6 : 6  BKC The Gentlemen

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 0 0 2 0 0 0 2 2 X 6
BKC The Gentlemen 0 2 0 2 1 1 0 0 X 6

Piątek 10:30 KKC Mistral  8 : 5  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 0 1 0 1 1 0 2 3 X 8
KKC Vector 1 0 2 0 0 2 0 0 X 5

KS Warszowice Old Curlers

6

Pierwszy: Janusz Tomica

Drugi: Waldemar Ząbczyk (skip)

Trzeci: Paweł Klos (v-skip)

Czwarty: Krzysztof Nowak

Rezerwowy: Jacek Goczoł

Niedziela 13:45 KS Warszowice Old Curlers  2 : 9  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KS Warszowice Old Curlers X 0 0 0 1 0 0 1 X X 2
CCC StoneDragons 4 1 1 0 2 1 0 X X 9

Sobota 17:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  10 : 3  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 2 2 0 3 0 1 0 2 X 10
KS Warszowice Old Curlers 0 0 1 0 1 0 1 0 X 3

Sobota 11:00 KKC Mistral  2 : 8  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 0 0 0 1 0 0 1 0 X 2
KS Warszowice Old Curlers 1 1 0 0 3 1 0 2 X 8

Piątek 16:30 KS Warszowice Old Curlers  10 : 5  Media Curling Club Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KS Warszowice Old Curlers X 0 3 0 1 1 3 2 0 X 10
Media Curling Club Bez Endu 0 0 3 0 0 0 0 2 X 5

Piątek 10:30 BKC The Gentlemen  5 : 9  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 2 0 0 0 1 1 0 1 X 5
KS Warszowice Old Curlers 0 3 1 2 0 0 3 0 X 9

Media Curling Club Bez Endu

7

Pierwszy: Aneta Gęśla

Drugi: Michał Gęśla

Trzeci: Aleksander Błaszak

Czwarty: Kamil Gęśla (skip)

Niedziela 13:45 Media Curling Club Bez Endu  6 : 8  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu X 0 2 0 2 0 0 0 2 X 6
ŚKC Katowice 1 0 3 0 2 1 1 0 X 8

Niedziela 8:00 Media Curling Club Bez Endu  5 : 5  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu X 1 0 0 1 2 1 0 0 X 5
CCC StoneDragons 0 2 1 0 0 0 1 1 X 5

Sobota 13:30 POS Łódź FAZI  4 : 11  Media Curling Club Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 0 2 0 1 1 0 0 0 X 4
Media Curling Club Bez Endu 2 0 4 0 0 3 1 1 X 11

Piątek 16:30 KS Warszowice Old Curlers  10 : 5  Media Curling Club Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KS Warszowice Old Curlers X 0 3 0 1 1 3 2 0 X 10
Media Curling Club Bez Endu 0 0 3 0 0 0 0 2 X 5

Piątek 13:00 Media Curling Club Bez Endu  10 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu 4 1 2 0 0 1 2 0 X 10
KKC Trzy Kropki X 0 0 0 2 2 0 0 3 X 7

POS Monkey Man

3

Pierwszy: Paweł Frynia

Drugi: Mateusz Jadczyk

Trzeci: Paweł Włodarczyk

Czwarty: Aleksander Grzelka (skip)

Rezerwowy: Kasper Knebloch

Niedziela 13:45 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  9 : 2  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 1 0 3 1 0 4 0 X X 9
POS Monkey Man 0 1 0 0 1 0 0 X X 2

Sobota 17:00 POS Monkey Man  11 : 4  KKC Byle Do Domu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Monkey Man X 2 3 0 2 0 1 3 0 X 11
KKC Byle Do Domu 0 0 1 0 1 0 0 2 X 4

Sobota 11:00 POS Monkey Man  5 : 3  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Monkey Man X 0 1 1 2 1 0 0 0 X 5
KKC Krakofsky 1 0 0 0 0 1 1 0 X 3

Piątek 16:30 KKC First Aid  3 : 4  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 0 0 1 0 1 1 0 0 X 3
POS Monkey Man 1 0 0 1 0 0 1 1 X 4

Piątek 13:00 ASD Albatros Trento Albatros  3 : 7  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 1 0 1 1 0 X 3
POS Monkey Man X 1 1 1 0 2 0 0 2 X 7

POS Łódź FAZI

13

Pierwszy: Andrzej Jędrzejczyk

Drugi: Tomasz Kijanka

Trzeci: Tomasz Dyderski

Czwarty: Jacek Szeliga (skip)

Niedziela 10:30 POS Łódź FAZI  6 : 4  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 2 0 1 1 0 0 1 1 X 6
KKC Trzy Kropki 0 1 0 0 2 1 0 0 X 4

Sobota 13:30 POS Łódź FAZI  4 : 11  Media Curling Club Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 0 2 0 1 1 0 0 0 X 4
Media Curling Club Bez Endu 2 0 4 0 0 3 1 1 X 11

Piątek 16:30 KKC Byle Do Domu  12 : 3  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Byle Do Domu X 1 1 1 0 2 2 0 5 X 12
POS Łódź FAZI 0 0 0 2 0 0 1 0 X 3

Piątek 13:00 ISRS "Culani" Culani  5 : 13  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani 0 0 0 0 0 4 0 1 X 5
POS Łódź FAZI X 2 1 2 4 3 0 1 0 X 13

ŚKC Katowice

5

Pierwszy: Justyna Beck

Drugi: Krzysztof Beck

Trzeci: Tomasz Majorek

Czwarty: Krzysztof Bąk (skip)

Niedziela 13:45 Media Curling Club Bez Endu  6 : 8  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu X 0 2 0 2 0 0 0 2 X 6
ŚKC Katowice 1 0 3 0 2 1 1 0 X 8

Niedziela 8:00 KKC Vector  6 : 9  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 2 0 0 0 0 3 1 0 X 6
ŚKC Katowice 0 2 1 1 2 0 0 3 X 9

Sobota 13:30 ISRS "Culani" Culani  5 : 5  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani X 0 0 3 0 0 1 1 0 X 5
ŚKC Katowice 0 0 0 2 1 0 0 2 X 5

Piątek 19:00 KKC Mistral  15 : 2  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 3 2 0 3 3 1 2 1 X 15
ŚKC Katowice 0 0 2 0 0 0 0 0 X 2

Piątek 10:30 CCC StoneDragons  6 : 7  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CCC StoneDragons 1 0 0 2 1 0 1 1 X 6
ŚKC Katowice X 0 0 4 0 0 3 0 0 X 7