Wyniki po rundzie 1 Wyniki po rundzie 2 Wyniki po rundzie 3 Wyniki po rundzie 4 Wyniki po rundzie 5 Aktualna tabela

Tabela po rundzie 4

Drużyna G P RK RE KW EW
1 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija
Mirosław Cholewa, Jakub Hawryszków, Piotr Kaźmierczak, Andrzej Augustyniak

Niedziela 13:45 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  9 : 2  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 1 0 3 1 0 4 0 X X 9
POS Monkey Man 0 1 0 0 1 0 0 X X 2

Sobota 17:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  10 : 3  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 2 2 0 3 0 1 0 2 X 10
KS Warszowice Old Curlers 0 0 1 0 1 0 1 0 X 3

Sobota 11:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  7 : 2  KKC Byle Do Domu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 1 0 1 0 3 1 0 1 0 7
KKC Byle Do Domu 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2

Piątek 16:30 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  11 : 4  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 2 1 2 0 3 1 2 0 X 11
KKC Krakofsky 0 0 0 2 0 0 0 2 X 4

Piątek 10:30 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  30 : 0  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 3 1 3 4 6 2 7 4 X 30
KKC PolCa 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0
Więcej informacji o drużynie
4 8 49 17 58 24
2 POS Monkey Man
Paweł Frynia, Mateusz Jadczyk, Paweł Włodarczyk, Aleksander Grzelka, Kasper Knebloch

Niedziela 13:45 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  9 : 2  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 1 0 3 1 0 4 0 X X 9
POS Monkey Man 0 1 0 0 1 0 0 X X 2

Sobota 17:00 POS Monkey Man  11 : 4  KKC Byle Do Domu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Monkey Man X 2 3 0 2 0 1 3 0 X 11
KKC Byle Do Domu 0 0 1 0 1 0 0 2 X 4

Sobota 11:00 POS Monkey Man  5 : 3  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Monkey Man X 0 1 1 2 1 0 0 0 X 5
KKC Krakofsky 1 0 0 0 0 1 1 0 X 3

Piątek 16:30 KKC First Aid  3 : 4  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 0 0 1 0 1 1 0 0 X 3
POS Monkey Man 1 0 0 1 0 0 1 1 X 4

Piątek 13:00 ASD Albatros Trento Albatros  3 : 7  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 1 0 1 1 0 X 3
POS Monkey Man X 1 1 1 0 2 0 0 2 X 7
Więcej informacji o drużynie
4 8 14 6 27 18
3 KKC Mistral
Świątkowski, Stachnik, Pryczkat, Chudziński, Ryba

Niedziela 13:45 KKC Mistral  11 : 4  BKC The Gentlemen

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 3 2 1 2 2 0 1 0 X 11
BKC The Gentlemen 0 0 0 0 0 1 0 3 X 4

Niedziela 8:00 KKC First Aid  5 : 6  KKC Mistral

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 0 1 0 3 0 1 0 0 X 5
KKC Mistral 0 0 2 0 1 0 1 2 X 6

Sobota 11:00 KKC Mistral  2 : 8  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 0 0 0 1 0 0 1 0 X 2
KS Warszowice Old Curlers 1 1 0 0 3 1 0 2 X 8

Piątek 19:00 KKC Mistral  15 : 2  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 3 2 0 3 3 1 2 1 X 15
ŚKC Katowice 0 0 2 0 0 0 0 0 X 2

Piątek 10:30 KKC Mistral  8 : 5  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 0 1 0 1 1 0 2 3 X 8
KKC Vector 1 0 2 0 0 2 0 0 X 5
Więcej informacji o drużynie
4 6 11 6 31 18
4 KS Warszowice Old Curlers
Janusz Tomica, Waldemar Ząbczyk, Paweł Klos (v-skip), Krzysztof Nowak, Jacek Goczoł

Niedziela 13:45 KS Warszowice Old Curlers  2 : 9  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KS Warszowice Old Curlers X 0 0 0 1 0 0 1 X X 2
CCC StoneDragons 4 1 1 0 2 1 0 X X 9

Sobota 17:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  10 : 3  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 2 2 0 3 0 1 0 2 X 10
KS Warszowice Old Curlers 0 0 1 0 1 0 1 0 X 3

Sobota 11:00 KKC Mistral  2 : 8  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 0 0 0 1 0 0 1 0 X 2
KS Warszowice Old Curlers 1 1 0 0 3 1 0 2 X 8

Piątek 16:30 KS Warszowice Old Curlers  10 : 5  Media Curling Club Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KS Warszowice Old Curlers X 0 3 0 1 1 3 2 0 X 10
Media Curling Club Bez Endu 0 0 3 0 0 0 0 2 X 5

Piątek 10:30 BKC The Gentlemen  5 : 9  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 2 0 0 0 1 1 0 1 X 5
KS Warszowice Old Curlers 0 3 1 2 0 0 3 0 X 9
Więcej informacji o drużynie
4 6 8 4 30 17
5 BKC The Gentlemen
Michal Zakrzewski, Janusz Sukiennik, Adrian Pokusinski, Krystian Pokusinski

Niedziela 13:45 KKC Mistral  11 : 4  BKC The Gentlemen

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 3 2 1 2 2 0 1 0 X 11
BKC The Gentlemen 0 0 0 0 0 1 0 3 X 4

Niedziela 8:00 BKC The Gentlemen  11 : 7  ISRS "Culani" Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 0 0 0 5 3 1 0 2 X 11
ISRS "Culani" Culani 1 3 1 0 0 0 2 0 X 7

Sobota 17:00 BKC The Gentlemen  11 : 4  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 4 2 2 1 0 0 1 1 X 11
BKC Bielczatki 0 0 0 0 4 0 0 0 X 4

Piątek 19:00 KKC Vector  6 : 6  BKC The Gentlemen

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 0 0 2 0 0 0 2 2 X 6
BKC The Gentlemen 0 2 0 2 1 1 0 0 X 6

Piątek 10:30 BKC The Gentlemen  5 : 9  KS Warszowice Old Curlers

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 2 0 0 0 1 1 0 1 X 5
KS Warszowice Old Curlers 0 3 1 2 0 0 3 0 X 9
Więcej informacji o drużynie
4 5 7 6 33 18
6 Media Curling Club Bez Endu
Aneta Gęśla, Michał Gęśla, Aleksander Błaszak, Kamil Gęśla

Niedziela 13:45 Media Curling Club Bez Endu  6 : 8  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu X 0 2 0 2 0 0 0 2 X 6
ŚKC Katowice 1 0 3 0 2 1 1 0 X 8

Niedziela 8:00 Media Curling Club Bez Endu  5 : 5  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu X 1 0 0 1 2 1 0 0 X 5
CCC StoneDragons 0 2 1 0 0 0 1 1 X 5

Sobota 13:30 POS Łódź FAZI  4 : 11  Media Curling Club Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 0 2 0 1 1 0 0 0 X 4
Media Curling Club Bez Endu 2 0 4 0 0 3 1 1 X 11

Piątek 16:30 KS Warszowice Old Curlers  10 : 5  Media Curling Club Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KS Warszowice Old Curlers X 0 3 0 1 1 3 2 0 X 10
Media Curling Club Bez Endu 0 0 3 0 0 0 0 2 X 5

Piątek 13:00 Media Curling Club Bez Endu  10 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu 4 1 2 0 0 1 2 0 X 10
KKC Trzy Kropki X 0 0 0 2 2 0 0 3 X 7
Więcej informacji o drużynie
4 5 5 1 31 16
7 CCC StoneDragons
Damian Der, Paweł Prajsnar, Rafał Czarnecki, Arkadiusz Polak, Jeszcze nie wiemy

Niedziela 13:45 KS Warszowice Old Curlers  2 : 9  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KS Warszowice Old Curlers X 0 0 0 1 0 0 1 X X 2
CCC StoneDragons 4 1 1 0 2 1 0 X X 9

Niedziela 8:00 Media Curling Club Bez Endu  5 : 5  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu X 1 0 0 1 2 1 0 0 X 5
CCC StoneDragons 0 2 1 0 0 0 1 1 X 5

Sobota 13:30 KKC 4Fun Team  6 : 8  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 1 0 2 0 0 0 1 2 X 6
CCC StoneDragons 0 1 0 2 3 2 0 0 X 8

Piątek 19:00 CCC StoneDragons  9 : 8  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CCC StoneDragons X 0 0 3 1 0 1 2 2 X 9
KKC Trzy Kropki 3 2 0 0 3 0 0 0 X 8

Piątek 10:30 CCC StoneDragons  6 : 7  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CCC StoneDragons 1 0 0 2 1 0 1 1 X 6
ŚKC Katowice X 0 0 4 0 0 3 0 0 X 7
Więcej informacji o drużynie
4 5 2 5 28 18
8 ŚKC Katowice
Justyna Beck, Krzysztof Beck, Tomasz Majorek, Krzysztof Bąk

Niedziela 13:45 Media Curling Club Bez Endu  6 : 8  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu X 0 2 0 2 0 0 0 2 X 6
ŚKC Katowice 1 0 3 0 2 1 1 0 X 8

Niedziela 8:00 KKC Vector  6 : 9  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 2 0 0 0 0 3 1 0 X 6
ŚKC Katowice 0 2 1 1 2 0 0 3 X 9

Sobota 13:30 ISRS "Culani" Culani  5 : 5  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani X 0 0 3 0 0 1 1 0 X 5
ŚKC Katowice 0 0 0 2 1 0 0 2 X 5

Piątek 19:00 KKC Mistral  15 : 2  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 3 2 0 3 3 1 2 1 X 15
ŚKC Katowice 0 0 2 0 0 0 0 0 X 2

Piątek 10:30 CCC StoneDragons  6 : 7  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CCC StoneDragons 1 0 0 2 1 0 1 1 X 6
ŚKC Katowice X 0 0 4 0 0 3 0 0 X 7
Więcej informacji o drużynie
4 5 -9 -7 23 11
9 KKC Krakofsky
Sebastian Chojnacki, Arkadiusz Solecki, Krzysztof Kawecki, Karol Nowakowski

Niedziela 10:30 KKC Krakofsky  16 : 2  ASD Albatros Trento Albatros

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Krakofsky X 4 1 1 2 0 5 0 3 X 16
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 0 1 0 1 0 X 2

Sobota 11:00 POS Monkey Man  5 : 3  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Monkey Man X 0 1 1 2 1 0 0 0 X 5
KKC Krakofsky 1 0 0 0 0 1 1 0 X 3

Piątek 16:30 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  11 : 4  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 2 1 2 0 3 1 2 0 X 11
KKC Krakofsky 0 0 0 2 0 0 0 2 X 4

Piątek 13:00 KKC 4Fun Team  3 : 14  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team 0 0 0 0 1 0 0 2 X 3
KKC Krakofsky X 2 4 1 3 0 2 2 0 X 14
Więcej informacji o drużynie
4 4 16 3 37 17
10 KKC First Aid
Agata Jędrzejczyk, Justyna Wojtas, Aleksandra Bigisińska, Karolina Startek

Niedziela 8:00 KKC First Aid  5 : 6  KKC Mistral

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 0 1 0 3 0 1 0 0 X 5
KKC Mistral 0 0 2 0 1 0 1 2 X 6

Sobota 11:00 KKC First Aid  10 : 3  ASD Albatros Trento Albatros

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 1 1 1 2 0 3 0 2 X 10
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3

Piątek 16:30 KKC First Aid  3 : 4  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 0 0 1 0 1 1 0 0 X 3
POS Monkey Man 1 0 0 1 0 0 1 1 X 4

Piątek 8:00 KKC First Aid  13 : 5  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid 3 5 0 2 0 1 0 2 X 13
KKC Smog B X 0 0 2 0 2 0 1 0 X 5
Więcej informacji o drużynie
4 4 13 4 31 17
11 KKC 4Fun Team
Marlena Nowaczyk, Łukasz Wilczek, Bartłomiej Schmidt, Marcin Marek

Niedziela 10:30 KKC 4Fun Team  13 : 2  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 3 2 1 0 1 0 5 1 X 13
KKC Smog B 0 0 0 1 0 1 0 0 X 2

Sobota 13:30 KKC 4Fun Team  6 : 8  CCC StoneDragons

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 1 0 2 0 0 0 1 2 X 6
CCC StoneDragons 0 1 0 2 3 2 0 0 X 8

Sobota 8:00 KKC 4Fun Team  16 : 2  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 3 1 3 0 0 4 3 2 X 16
KKC PolCa 0 0 0 1 1 0 0 0 X 2

Piątek 13:00 KKC 4Fun Team  3 : 14  KKC Krakofsky

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team 0 0 0 0 1 0 0 2 X 3
KKC Krakofsky X 2 4 1 3 0 2 2 0 X 14
Więcej informacji o drużynie
4 4 12 4 38 18
12 KKC Byle Do Domu
Magdalena Kawecka, Monika Rodak, Anna Fejklowicz, Katarzyna Staszczak

Sobota 17:00 POS Monkey Man  11 : 4  KKC Byle Do Domu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Monkey Man X 2 3 0 2 0 1 3 0 X 11
KKC Byle Do Domu 0 0 1 0 1 0 0 2 X 4

Sobota 11:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  7 : 2  KKC Byle Do Domu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 1 0 1 0 3 1 0 1 0 7
KKC Byle Do Domu 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2

Piątek 16:30 KKC Byle Do Domu  12 : 3  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Byle Do Domu X 1 1 1 0 2 2 0 5 X 12
POS Łódź FAZI 0 0 0 2 0 0 1 0 X 3

Piątek 8:00 KKC Byle Do Domu  11 : 1  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Byle Do Domu X 1 3 1 3 0 1 1 1 X 11
BKC Bielczatki 0 0 0 0 1 0 0 0 X 1
Więcej informacji o drużynie
4 4 7 5 29 18
13 POS Łódź FAZI
Andrzej Jędrzejczyk, Tomasz Kijanka, Tomasz Dyderski, Jacek Szeliga

Niedziela 10:30 POS Łódź FAZI  6 : 4  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 2 0 1 1 0 0 1 1 X 6
KKC Trzy Kropki 0 1 0 0 2 1 0 0 X 4

Sobota 13:30 POS Łódź FAZI  4 : 11  Media Curling Club Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 0 2 0 1 1 0 0 0 X 4
Media Curling Club Bez Endu 2 0 4 0 0 3 1 1 X 11

Piątek 16:30 KKC Byle Do Domu  12 : 3  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Byle Do Domu X 1 1 1 0 2 2 0 5 X 12
POS Łódź FAZI 0 0 0 2 0 0 1 0 X 3

Piątek 13:00 ISRS "Culani" Culani  5 : 13  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani 0 0 0 0 0 4 0 1 X 5
POS Łódź FAZI X 2 1 2 4 3 0 1 0 X 13
Więcej informacji o drużynie
4 4 -6 0 26 16
14 KKC Vector
Michał Różycki, Adam Obuchowicz, Michał Gieleciak, Krzysztof Subik, Piotr Mikoda

Niedziela 8:00 KKC Vector  6 : 9  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 2 0 0 0 0 3 1 0 X 6
ŚKC Katowice 0 2 1 1 2 0 0 3 X 9

Sobota 13:30 KKC Vector  8 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 0 0 2 1 1 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 3 2 2 0 0 0 0 X 7

Piątek 19:00 KKC Vector  6 : 6  BKC The Gentlemen

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 0 0 2 0 0 0 2 2 X 6
BKC The Gentlemen 0 2 0 2 1 1 0 0 X 6

Piątek 10:30 KKC Mistral  8 : 5  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mistral X 0 1 0 1 1 0 2 3 X 8
KKC Vector 1 0 2 0 0 2 0 0 X 5
Więcej informacji o drużynie
4 3 -5 -3 25 14
15 ISRS "Culani" Culani
Piotr Stasiuk, Agnieszka Kachel, Jarosław Gosz, Maciej Karaś

Niedziela 8:00 BKC The Gentlemen  11 : 7  ISRS "Culani" Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 0 0 0 5 3 1 0 2 X 11
ISRS "Culani" Culani 1 3 1 0 0 0 2 0 X 7

Sobota 13:30 ISRS "Culani" Culani  5 : 5  ŚKC Katowice

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani X 0 0 3 0 0 1 1 0 X 5
ŚKC Katowice 0 0 0 2 1 0 0 2 X 5

Sobota 8:00 ISRS "Culani" Culani  5 : 3  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani X 1 1 0 0 1 1 1 0 X 5
BKC Bielczatki 0 0 1 1 0 0 0 1 X 3

Piątek 13:00 ISRS "Culani" Culani  5 : 13  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani 0 0 0 0 0 4 0 1 X 5
POS Łódź FAZI X 2 1 2 4 3 0 1 0 X 13
Więcej informacji o drużynie
4 3 -10 -2 22 14
16 BKC Bielczatki
Victoria Sitkiewicz, Karolina Skurnica, Weronika Turowska, Julia Dyderska, Martyna Szymanowska

Niedziela 10:30 BKC Bielczatki  17 : 1  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Bielczatki X 2 0 2 4 2 2 3 2 X 17
KKC PolCa 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1

Sobota 17:00 BKC The Gentlemen  11 : 4  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC The Gentlemen X 4 2 2 1 0 0 1 1 X 11
BKC Bielczatki 0 0 0 0 4 0 0 0 X 4

Sobota 8:00 ISRS "Culani" Culani  5 : 3  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ISRS "Culani" Culani X 1 1 0 0 1 1 1 0 X 5
BKC Bielczatki 0 0 1 1 0 0 0 1 X 3

Piątek 8:00 KKC Byle Do Domu  11 : 1  BKC Bielczatki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Byle Do Domu X 1 3 1 3 0 1 1 1 X 11
BKC Bielczatki 0 0 0 0 1 0 0 0 X 1
Więcej informacji o drużynie
4 2 -3 -7 25 12
17 ASD Albatros Trento Albatros
Agetle Dorothea, Sevegnani Rosario, Maurizio Cagol, Sergio Deflorian, Baldessari Paolo

Niedziela 10:30 KKC Krakofsky  16 : 2  ASD Albatros Trento Albatros

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Krakofsky X 4 1 1 2 0 5 0 3 X 16
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 0 1 0 1 0 X 2

Sobota 11:00 KKC First Aid  10 : 3  ASD Albatros Trento Albatros

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid X 1 1 1 2 0 3 0 2 X 10
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3

Piątek 19:00 ASD Albatros Trento Albatros  14 : 4  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ASD Albatros Trento Albatros X 1 4 3 2 0 3 1 0 X 14
KKC Smog B 0 0 0 0 2 0 0 2 X 4

Piątek 13:00 ASD Albatros Trento Albatros  3 : 7  POS Monkey Man

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ASD Albatros Trento Albatros 0 0 0 1 0 1 1 0 X 3
POS Monkey Man X 1 1 1 0 2 0 0 2 X 7
Więcej informacji o drużynie
4 2 -15 -6 22 13
18 KKC Smog B
Krzysztof Maciak, Ewa Głazek, ????, Miłosz Tatara, Michał Buczek/Jacek Zaleski

Niedziela 10:30 KKC 4Fun Team  13 : 2  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 3 2 1 0 1 0 5 1 X 13
KKC Smog B 0 0 0 1 0 1 0 0 X 2

Sobota 17:00 KKC Smog B  16 : 3  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 2 2 3 0 2 5 0 2 X 16
KKC PolCa 0 0 0 2 0 0 1 0 X 3

Piątek 19:00 ASD Albatros Trento Albatros  14 : 4  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ASD Albatros Trento Albatros X 1 4 3 2 0 3 1 0 X 14
KKC Smog B 0 0 0 0 2 0 0 2 X 4

Piątek 8:00 KKC First Aid  13 : 5  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC First Aid 3 5 0 2 0 1 0 2 X 13
KKC Smog B X 0 0 2 0 2 0 1 0 X 5
Więcej informacji o drużynie
4 2 -16 -6 27 13
19 KKC Trzy Kropki
Daria Rejdych, Iza Macina, Ola Bylina, Tomasz Rejdych, Urszula Biernacka, Paweł Biernacki

Niedziela 10:30 POS Łódź FAZI  6 : 4  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 2 0 1 1 0 0 1 1 X 6
KKC Trzy Kropki 0 1 0 0 2 1 0 0 X 4

Sobota 13:30 KKC Vector  8 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 0 0 2 1 1 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 3 2 2 0 0 0 0 X 7

Piątek 19:00 CCC StoneDragons  9 : 8  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CCC StoneDragons X 0 0 3 1 0 1 2 2 X 9
KKC Trzy Kropki 3 2 0 0 3 0 0 0 X 8

Piątek 13:00 Media Curling Club Bez Endu  10 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Media Curling Club Bez Endu 4 1 2 0 0 1 2 0 X 10
KKC Trzy Kropki X 0 0 0 2 2 0 0 3 X 7
Więcej informacji o drużynie
4 0 -7 -8 26 12
20 KKC PolCa
Elżbieta Marczyk, Jolanta Lisowska-Leje, Paul Neuwelt, Grzegorz Konieczny

Niedziela 10:30 BKC Bielczatki  17 : 1  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Bielczatki X 2 0 2 4 2 2 3 2 X 17
KKC PolCa 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1

Sobota 17:00 KKC Smog B  16 : 3  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 2 2 3 0 2 5 0 2 X 16
KKC PolCa 0 0 0 2 0 0 1 0 X 3

Sobota 8:00 KKC 4Fun Team  16 : 2  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 3 1 3 0 0 4 3 2 X 16
KKC PolCa 0 0 0 1 1 0 0 0 X 2

Piątek 10:30 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija  30 : 0  KKC PolCa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija X 3 1 3 4 6 2 7 4 X 30
KKC PolCa 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0
Więcej informacji o drużynie
4 0 -73 -22 6 5